Tropiciele faktów. Mumie i piramidy

Tłumaczenie: Barbara Łukomska
Cykl: Magiczny domek na drzewie [Mamania]
Wydawnictwo: Mamania
Fast Trackers. Mummies and Pyramids
domek, na drzewie, osborne, dla dzieci, mumie
popularnonaukowe
mamania

Kiedy Jacek i Ania powracają z czasów starożytnego Egiptu ("Magiczny Domek na drzewie. Mumie o poranku"), mają mnóstwo pytań. Jak budowano piramidy? Dlaczego chowano w nich mumie? Jak wyglądał zwykły dzień w tej niezwykłej epoce? Razem z Jackiem i Anią poszukaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań! „Tropiciele faktów” zawierają mnóstwo informacji, ilustracji i ciekawostek na tematy...

Razem z Jackiem i Anią poszukaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań!

„Tropiciele faktów” zawierają mnóstwo informacji, ilustracji i ciekawostek na tematy poruszane w kolejnych tomach uwielbianej przez dzieci serii „Magiczny domek na drzewie”. To doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich ciekawskich tropicieli faktów!

źródło opisu: mamania.pl

źródło okładki: mamania.pl