Dyskusje o książce Kariera Emmy Harte

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, szukam trylogii książek typu romans . Czytałam kilka lat temu i za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Część 1 nie mogę sobie przypomnieć o czym była. Część 2. Dwóch mężczyzn poznaje na przyjęciu kelnerkę i zapraszają, ja do łóżka . Jeden z nich się nią zauroczył i szukał jej po całym mieście, aż znalazł ją w przytułku dla bezdomnych . Część 3. Drugi mężczyzna z...
1 godz. temu
Czytamy w Święta
Witam :) bardzo proszę o pomoc w jednej sprawie. Dostałam książkę "Zabójcza biel" (4 tom Cormoran Strike). Niestety nie czytałam jeszcze poprzednich części. Czy tą serię można czytać w innej kolejnosci niż kolejność wydawania? Zależy mi na wypowiedziach bez spoilerów :) dziękuję.
3 lata temu
Czytamy w weekend
Serwus! Co to za pustki w ten weekend? U mnie obecnie:  Potępiona Potępiona Planuję też:  Stażystka Stażystka
4 lata temu
Czytamy w weekend
"Za ścianą" to natomiast moja ulubiona powieść Waters :). Myślę, że Ci się spodoba :).
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie roku 2015
W roku 2015 przeczytałam 186 książek. Najlepsze książki:  Harry Potter i więzień Azkabanu  Baśniobór  Łupieżcy niebios Książki, które bardzo mi się spodobały:  Harry Potter i Kamień Filozoficzny  Plaga cieni  Tajemnice smoczego azylu
7 lata temu
Wielowątkowe książki z ciekawym tłem i głównymi bohaterkami kobiecymi.
Wiem, że sama zadałam pytania, ale jeśli kogoś(jak mnie)interesują takie książki to ostatnio przeczytałam i polecam:  Tygrysie Wzgórza Tygrysie Wzgórza
8 lata temu
Pokazuje 6 z 7