Ucieczka lady Curtis

Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Unlacing Lady Thea
romans

Znużony życiem towarzyskim Londynu, lord Denham postanawia wyruszyć w podróż po Europie. W noc przed wyjazdem do jego domu zakrada się kobieta w przebraniu chłopca. Okazuje się nią dawną przyjaciółką Denhama, Althea Curtis. Zdesperowana, prosi o pomoc w ucieczce przed aranżowanym małżeństwem i eskortę do domu matki chrzestnej w Wenecji. Denham zgadza się bez wahania. Nie wie jednak, że w grę...

Denham zgadza się bez wahania. Nie wie jednak, że w grę wchodzi ogromny posag. Za zbiegłą narzeczoną wyrusza pościg…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,2886,ucieczka-lady-curtis.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,2886,ucieczka-lady-curtis.html

Agnieszka | 2017-07-10
Przeczytana: 09 lipca 2017