Monster Musume #6

Tłumaczenie: Sara Manasterska
Cykl: Monster Musume (tom 6)
Wydawnictwo: Studio JG
Monster Musume no Iru Nichijou
ecchi, fantasy, komedia, harem, seinen, manga
komiksy
Dejikos

Wychodzi na jaw, kto pisał listy z pogróżkami. Okazuje się, że to nikt inny, tylko... wysłanniczka samej śmierci! W dodatku oświadcza, że przybyła po duszę jednego z mieszkańców tego najbardziej międzygatunkowego domostwa w mieście. O kogo może chodzić? Czyja godzina właśnie wybiła? Ale naszych bohaterów zaczynają równocześnie dręczyć także o wiele bardziej przyziemne bolączki doczesności -...

Ale naszych bohaterów zaczynają równocześnie dręczyć także o wiele bardziej przyziemne bolączki doczesności - Kurusu zdaje sobie sprawę, że przy takiej ilości goszczących u niego potworzyc, do końca miesiąca może im nie wystarczyć jedzenia. Wraz ze swoimi nietypowymi towarzyszkami wyrusza zatem w miasto (i w las) na poszukiwanie tanich zapasów. To dopiero będzie wyzwanie!

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/