Dewiacyjne aspekty współczesnego świata

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek

Książka jest syntetyczną prezentacją wyników aktualnych badań, rozważań pracowników naukowych oraz praktyków, których zainteresowania koncentrują się wokół trudności wychowawczych oraz zaburzeń w różnych grupach wiekowych. zebrane refleksje, przemyślenia i eksplanacje stanowią zbiór wypowiedzi bardzo zróżnicowanych tematcyznie, jednakże wspólną cechą wszystkich tekstów jest to, że Autorzy dostrzegają w swojej pracy różne rodzaje dewiacji.

marzena | 2013-12-16
JANUSZ | 2011-06-22