Hindi od podstaw. Praktyczna nauka.

hobby

Hindi od podstaw. Praktyczna nauka to podręcznik do nauki podstaw języka hindi dla osób umiejących odczytać pismo dewanagari. Obejmuje on zagadnienia gramatyczne i komunikacyjne oraz słownictwo na poziomie początkującym. Materiał został rozłożony na dwanaście rozdziałów, w każdym z nich znajduje się wiele ćwiczeń umożliwiających utrwalenie wyłożonego materiału. Na końcu książki umieszczono tabelę liczebników, słowniczek i odpowiedzi do zadań.

Do książki dołączono płytę CD z nagraniami. Słuchanie języka hindi z ust różnych lektorów jest bardzo ważne, wręcz niezbędne dla efektywnej nauki, zwłaszcza jeśli nie mamy możliwości ciągłego przebywania w kraju, gdzie owym językiem mówi się na co dzień.

źródło okładki: zdjęcie autorskie