Hindi od podstaw. Pismo dewanagari.

hindi
hobby

Hindi od podstaw. Pismo dewanagari to podręcznik do nauki odczytywania i zapisywania znaków pisma dewanagari, którym posługuje się język hindi. Mam nadzieję, że ten krótki kurs pomoże Państwu sprawnie przyswoić pismo dewanagari, które jest "bramą" do nauki języka hindi. Hindi od podstaw. Pismo dewanagari ma za zadanie uczyć pisma dewanagari nie tylko w teorii, ale przede wszystkim przez...

Hindi od podstaw. Pismo dewanagari ma za zadanie uczyć pisma dewanagari nie tylko w teorii, ale przede wszystkim przez praktykę. Materiał został rozłożony na cztery rozdziały, by poznawać znaki partiami. W pierwszych trzech rozdziałach znajduje się wiele ćwiczeń umożliwiających utrwalenie wyłożonego materiału, a następnie test podsumowujący. Na końcu książki zamieszczono odpowiedzi do zadań.
Ogromna ilość i różnorodność ćwiczeń, jak również specjalnie dobranego w nich słownictwa sprawia, że nauka hindi staje się, jak mówią moi uczniowie: prosta, przyjemna i wciągająca.

joan-na | 2017-10-07
muax3 | 2017-05-03