język japoński, znaki, kanji
Lunaticca

Podstawowe znaki japońskie – to słownik - podręcznik do nauki najbardziej potrzebnych ideogramów na podstawowym poziomie nauki języka japońskiego. Zawiera 180 najprostszych symboli z ich wyjaśnieniami, czytaniami i tłumaczeniami. Niewątpliwie wyjątkową wartością podręcznika są rysunki obrazujące kolejność pisania elementów znaku oraz przykładowe zdania, w których znalazły one zastosowanie. Materiał zawarty w podręczniku w zupełności odpowiada wymogom dotyczącym znajomości ideogramów na międzynarodowym egzaminie z języka japońskiego Nōryoku Shiken na poziomie podstawowym N5.

źródło opisu: https://sklep.pjwstk.edu.pl/

źródło okładki: https://sklep.pjwstk.edu.pl/