youstyna

Książka warta polecenia rodzicom, nauczycielom i opiekunom dzieci. Przystępnie napisany, praktyczny poradnik, w którym znajdziesz informacje, jak wychowywać trudne dziecko oraz jak najlepiej poznać swoje dziecko: typ temperamentu, jak poradzić sobie ze złością, jak umiejętnie stosować system nagród i kar. Poznasz przyczyny trudności, wszystkie konsekwencje nadopiekuńczości i rozpieszczania dziecka oraz dowiesz się, jak ważna jest konsekwencja w wychowaniu. Znajdziesz tu najnowsze informacje na temat ADHD, podstawowe zasady postępowania oraz metody pracy z uczniem z zaburzeniami zachowania. Polecamy również książkę ?Trudności szkolne?.