bajki
youstyna

Proponujemy Państwu nową serię, w której oprócz bajek na dobranoc znajdują się zbiory zagadek i zabawne opowiadania o zwierzętach. Pełna humoru opowieść o odnajdywaniu się w nowym otoczeniu, nawiązywaniu przyjaźni i wspólnym radzeniu sobie z kłopotami. Każdy rozdział uczy czegoś ważnego: dostrzegania talentów u każdego kolegi, tolerancji wobec przywar przyjaciół, pomocy w pokonywaniu...

Pełna humoru opowieść o odnajdywaniu się w nowym otoczeniu, nawiązywaniu przyjaźni i wspólnym radzeniu sobie z kłopotami. Każdy rozdział uczy czegoś ważnego: dostrzegania talentów u każdego kolegi, tolerancji wobec przywar przyjaciół, pomocy w pokonywaniu trudności "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!" - wołają przyjaciele, a przy każdej ich przygodzie jest wiele zabawy i śmiechu.

Magdalena | 2017-05-17
dami251 | 2017-03-05