Potęga intencji. zmień sposób postrzegania rzeczy a rzeczy same się zmienią

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Przekształcaj zamiary w rzeczywiste działania * Czegoś brakuje w Twoim życiu? * Masz poczucie niespełnienia? * Chcesz dokonać znaczącej zmiany? Ponoć piekło wybrukowane jest dobrymi chęciami. Tymczasem autostrada do Twojego nieba na ziemi wybudowana została ze świadomych intencji. Twój umysł jest otwarty na nowe doświadczenia. Możesz zmienić kierujące Twoimi krokami myśli, uczucia, plany. Możesz dokonać wielkiego przewrotu w swoim życiu tylko dzięki własnej woli i moc

Karol | 2015-01-17
boseti | 2012-12-10