Trzy małe piratki

Wydawnictwo: Morex

Niektóre dziewczynki chcą być księżniczkami, inne marzą o czarodziejskiej różdżce i nadprzyrodzonych zdolnościach, a jeszcze inne - o pirackim życiu. Psotka, Lupka i Notka to trzy małe piratki, które mieszkają na statku o nazwie Hecny Homar.

Basia_Pelc | 2015-06-12

Świetna lektura dla każdej nieokiełznanej młodej panny. Ahoj, szczury lądowe! Pięknie i zabawnie przedstawiano nam główne bohaterki, ich przyjaciół, statek, całą okolicę, która jest doskonale pokazana na mapie. Genialne podpisy, komentarze bohaterów i ich zwierząt na ilustracjach są wręcz rozbrajające. Nie zabraknie oczywiście zajmujących przygód. Nasze piratki zrobią wszystko, aby wyratować małą syrenkę Mo i resztę jej przyjaciół ze strasznych rąk wrogów. Czy im się to uda? Przekonajcie się sami.

actagaudi | 2014-02-14
Przeczytana: 09 października 2013

Trzy małe piratki to alternatywa dla rodziców, którzy mają dość czytania jaskrawo różowych książeczek, opowiadających o słodkich księżniczkach marzących o królewiczach (zawsze są to królewicze, nie książęta, można by uznać, że od dziecka wpaja się awans społeczny przez małżeństwo), czy gadających kucykach przepełnionych szlachetnością.

Więcej: http://actagaudi.wix.com/bezsennadladzieci#!trzymalepiratki/c20cs

Julia | 2016-02-13