Opowieści z Magicznego Lasu

Wydawnictwo: Morex

Rudka nie jest zwykłą dziewczynką. Nakropek zaś wie znacznie więcej niż zwykłe żaby. Razem muszą zebrać pełną torbę opowieści. Wyrusz wraz z nimi do Magicznego Lasu na poszukiwanie dziesięciu niezwykłych historii. Z czego będzie zrobiony tort urodzinowy olbrzyma Wiktora? Czy czarodziej Czary-Gary znajdzie swoją różdżkę? Kto powstrzyma wróżkę Pleśnioplotkę od zatruwania życia innym? Czy królewna uratuje smoka? I dlaczego Rudka musi wypełnić swoją torbę opowieściami, zanim na niebie wzejdzie księżyc w pełni? Te historie, pełne magii i humoru, można czytać na głos, całej rodzinie. Mały Czytelnik może też poznawać je samodzielnie. Przed snem lub o każdej innej porze dnia! Okładka: twarda,

Basia_Pelc | 2015-06-12

Tym razem Emily Bolam pokusiła się o współpracę z Vivian French. Te historyjki są niezwykle urokliwe i ujmujące, ba, wręcz genialne - to jedna z najlepszych książek jaką czytałam mojemu dziecku. Czarownica Rudka, żabka Nakropek, czarodziej Czary-Gary, niegodziwa wróżka Pleśnioplotka i wielu innych bohaterów z Magicznego Lasu z pewnością zauroczy was swoją bezpośredniością, prostotą i wyobraźnią. To opowieść o walce o swoje marzenia, o przyjaźni, zrozumieniu i dobroci.

Darka_pl | 2012-10-09
Przeczytana: 2011 rok

Magiczna, dobrze mi się czytało.

Donata | 2013-02-18

?wietna ksi??ka na dobranoc dla pi?ciolatka. I nie ma znaczenia czy jest to ch?opiec, czy dziewczynka. U nas do poczytania nie raz.

olafcio | 2015-04-05
Przeczytana: 2014 rok