Powalająca siła przywództwa. Sekrety Attyli, króla Hunów

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Podbijaj świat współczesnego biznesu Twardo ustalaj własne reguły Nie bierz jeńców Kultowa książka z zakresu zarządzania Forbes Attyla na miarę naszych czasów Hun Attyla jako wzór do naśladowaniaa Skąd to zdziwieniea zbyt kontrowersyjnya zanadto barbarzyńskia Mało współczesnya Jeśli znasz Sztukę wojny Sun Tzu, bez wątpienia zasmakujesz również w kunszcie walki i tego genialnego, choć zwykle niedocenianego lidera. Skąd ta pewnośća Attyla opracował precyzyjny i metodyczny

książek: 2022
Komaga | 2015-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2015

Książka niewątpliwie natchnęła mnie do poszerzenia wiedzy o Attyli. Wiele jego opisanych cech skłania mnie do podejrzeń, że w moich żyłach płynie krew Attyli (nieskomplikowane podejście do życia, umiłowanie wolności, wygórowana duma, zmienność nastrojów itd., itd.). Niestety w kontekście dokształcania, książka stanowi tylko zestawienie cech dobrego przywódcy, które możemy znaleźć w każdej takiej o przywództwie. I mam wrażenie, że do tych cech zostały dobrane odniesienia do Attyli a nie odwrotnie.

maxarch | 2017-01-27
Arkadian449 | 2014-12-06