Tak postępujcie. Star Trek Następne Pokolenie - Lekcje przyw

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
839114755X
biznes, finanse

Książka TAK POSTĘPUJCIE opierając się na legendzie STAR TREKa uczy a czytanie jej sprawia przyjemność. Zawiera wiele przemyśleń na temat sztuki przywództwa, włączając w to takie cechy jak: umiejętność koncentracji, efektywną komunikację, pracę w zespole, honor... i inne ważne pojęcia. Przykłady zostały zaczerpnięte z ekranowych przygód kapitana Picarda i statku Enterprise, ale wiedza i umiejętności są jak najbardziej rzeczywiste i mogą być stosowane w codziennych sytuacjach, kiedy celem jest stworzenie efektywnego i zgranego zespołu. TAK POSTĘPUJCIE to najbardziej ekscytującą książką, która pokazuje przyszłość przywództwa, dając równocześnie menedżerom narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu już dziś!

Omega_Prime | 2016-09-07
Szymon | 2014-08-26