Wielkie zagadki historii. Polska - Europa - świat

Wydawnictwo: Publicat
historyczna

Historia powszechna nadal ma swoje tajemnice, niedopowiedzenia i białe plamy. Jerzy Besala, Dorota Lis i Adam Krawiec ze skrupulatnością oraz reporterskim zacięciem specjalnie dla Czytelników tej książki opisali niektóre z nich: 120 pasjonujących opowieści zilustrowanych licznymi mapami, fotografiami archiwalnymi oraz reprodukcjami, kulisy sensacyjnych odkryć, nieznane wątki, niezwykłe zdarzenia i ich następstwa, nietuzinkowe postaci i ich losy, sekrety dynastii, tajnych organizacji, reżimów politycznych oraz dyktatorów.

Sławek33 | 2016-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2016