Rachunek kosztów jakości

Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
838935568X
biznes, finanse

W książce w sposób kompleksowy przedstawiona została problematyka rachunku kosztów jakości w praktyce zarządzania. Autorka skoncentrowała się na następujących zagadnieniach: metody zarządzanie jakością, pojęcie i klasyfikacja kosztów jakości, miejsce kosztów jakości w rachunku kosztów przedsiębiorstwa, elementy rachunku kosztów jakości, źródła informacji o kosztach, ewidencja i analiza kosztów rachunku jakości, zarządzanie kosztami jakości, wykorzystanie rachunku kosztów jakości w zarządzaniu przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność w Polsce. Książka jest przeznaczona dla studentów wydziałów zarządzania, wydziałów ekonomicznych specjalizujących się w rachunkowości i zarządzaniu jakością oraz słuchaczy studiów podyplomowych. Może być ponadto użyteczna dla praktyków specjalistów w zakresie rachunkowości zarządczej i controllingu oraz pełnomocników ds. systemów zarządzania jakością.

Majkel | 2011-04-17
Przeczytana: 2010 rok