Marketing doskonały

Wydawnictwo: Rebis
8371209630
biznes, finanse

Autorka nie tylko przystępnie wyjaśnia podstawowe zasady działania marketingu, ale także radzi, jak połączyć reklamę, promocję, public relations, sprzedaż i strategię planowania tak, aby uzyskać zamierzony efekt. Zamiast nudnych teoretycznych rozważań czytelnik odnajdzie analizę posunięć marketingowych dużych koncernów oraz podstawy wiedzy ekonomicznej przydatnej każdemu, nie tylko tym, którzy mają własne przedsiębiorstwa.

Pani | 2013-11-22