Umiem pisać i rysować

Wydawnictwo: Aksjomat
9788371181931
youstyna

Nauka rysowania i pisanie po śladzie to nie tylko udana zabawa dla dziecka, ale jednocześnie doskonały sposób przygotowania go do nauki pisania. Staranne ilustracje i właściwie dobrany zestaw zadań pomogą Twojemu dziecku szybko i w przyjemny sposób opanować sztukę pisania, jednocześnie ucząc go rysowania zwierząt. Naukę uatrakcyjni dziecku bogaty zestaw naklejek. Ta książka jest przykładem na to, że nauka i zabawa mogą iść w parze. Życzymy dużo uśmiechu i owocnej nauki!

źródło opisu: https://bonito.pl/k-90017823-umiem-pisac-i-rysowac

źródło okładki: https://bonito.pl/k-90017823-umiem-pisac-i-rysowac