Calineczka. Bajki znane i lubiane

Seria: Bajki znane i lubiane
Wydawnictwo: Aksjomat
bajki
youstyna

Kolejny odcinek bajkowego serialu! Po takich bajkowych hitach jak ?Kot w butach? czy ?Czerwony Kapturek? czas na następny szlagier dzieciństwa - ?Calineczkę?. Zapraszamy więc do dalekiej krainy, gdzie powoli kiełkuje ziarenko opowieści, a wraz z nim... Krótko mówiąc, było to tak: ?Wróżka dała kobiecie ziarnko i kazała zasadzić je w doniczce. W ciągu jednej nocy z ziarenka wyrósł kwiat, w którym mieszkała malutka dziewczynka. - Jesteś śliczna, córeczko ? powiedziała szczęśliwa kobieta i delikatnie pogłaskała ją po policzku. - Tak długo na ciebie czekałam... Będziesz nazywać się Calineczka?.

Dzieci wysłuchają tej historii z zainteresowaniem, a nam, dorosłym, z pewnością zakręci się w oku niejedna łza.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-90082919-calineczka-bajki-znane-i-lubiane

źródło okładki: https://bonito.pl/k-90082919-calineczka-bajki-znane-i-lubiane