Zabawy z biedronką. Część 1

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Zapraszamy do zabawy wszystkie czterolatki. W serii kolorowych książeczek z naklejkami dzieci znajdą wiele zróżnicowanych, interesujących łamigłówek rozwijających ich spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia i wyobraźnię. Są tu labirynty, ukryte rysunki do kolorowania, historyjki obrazkowe, ćwiczenia w pisaniu po liniach przerywanych, zadania kształcące umiejętności manualne i wzbogacające wiedzę dzieci o otaczającym je świecie. Każde zadanie opatrzono komentarzem dla rodziców, by mogli ocenić umiejętności swoich pociech.