8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki
Kotkad

Wiktor i Tymek zamierzają zbudować zamek na plaży, ale wpadają w ręce piratów. Kto w końcu znajdzie zakopany skarb i czy przyjaciele wyjdą cało z tej pirackiej przygody?

źródło opisu: wydawnictwo Elżbieta Jarmołkiewicz

źródło okładki: http://www.wydawnictwojarmolkiewicz.pl/

Kotkad | 2016-07-10
Przeczytana: 08 lipca 2016

ciekawa przygoda. Jak dotychczas podczas wyszukiwania książek o piratach dla dzieci trafialiśmy na strasznych piratów, dużą ilość tekstu itd. Tutaj mamy misia i myszkę którzy wybierają się na plaże, i tam spotykają piratów, pieska i żółwia. Niby straszą ale nasi Tymek i Wiktor się nie boją. w ruch idą łopatki i wiaderka zabawkowe, a na końcu jest przyjaźń i zabawa. Sympatyczna historia, w sam raz dla dzieci

pasjonatka | 2017-01-13
Kasia | 2016-11-13