Pierwszy elementarz trzylatka

Wydawnictwo: Aksjomat
youstyna

Seria elementarzy została przygotowana w oparciu o program nauczania w placówkach przedszkolnych. Dzieci znajdą tu wiele zadań dostosowanych do ich wieku i mozliwości, a wśród nich:- szlaczki, labirynty i kolorowanki przygotowujące do pisania,- ćwiczenia rozwijające logiczne myslenie,- wiersze, zagadki, łamigłowki i historyjki obrazkowe,- piosenki z zapisem nutowym i możliwością pobrania bezpłatnych nagrań,- cztery arkusze naklejek do zadań edukacyjnych.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-46285762-pierwszy-elementarz-3-latka

źródło okładki: https://bonito.pl/k-46285762-pierwszy-elementarz-3-latka