Got Your Back: Protecting Tupac in the World of Gangsta Rap

Got Your Back: Protecting Tupac in the World of Gangsta Rap
Tupac, 2Pac, Shakur, rap, hip-hop
angielski
Makaveli

Historia ochroniarza Tupaca - Franka Alexandra, który towarzyszył słynnemu raperowi w ostatnim roku jego życia.

źródło opisu: inf. własna

źródło okładki: amazon.com

roki3225 | 2017-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Frank Alexander...napiętnowany wydarzeniami z 7 września 96 roku przez reszte życia borykał się z zagrożeniem swego życia oraz byciem obwinianym za śmierć swego przyjaciela,najlepszego rapera w historii,Tupaca Shakura.Mimo to dzięki swej zawziętości,siadł i napisał książkę opisując wszystkie tamte wydarzenia i przede wszystkim nadzwyczajną relację jaka ich łączyła.Książka ciekawi i można się z niej wiele dowiedzieć co jest ogormnym plusem a także szczerość z jaką wyjawia fakty były ochroniarz Paca.Polecam każdemu kogo ciekawią takie historie a przede wszystkim fanom tego artysty ;)

Makaveli | 2016-07-05
Na półkach