5-latek zgaduje i koloruje

Wydawnictwo: Skrzat
youstyna

Książeczka edukacyjna do kolorowania. 5-latek zgaduje i koloruje to znakomita zabawa, podczas której dziecko ma okazję poznawać i utrwalać swoją wiedzę na temat otaczającego go świata, a także rozwijać swoją inwencję twórczą, kolorując rozpoznane postacie, zwierzęta i przedmioty. 4-latek zgaduje i koloruje to proste ćwiczenia, które rozwijają u dziecka płynność i precyzję ruchów ręki, usprawniają pamięć, utrwalają wiadomości, a jednocześnie bawią oraz pozwalają ciekawie spędzić czas.