Baśnie pełne czarów

Wydawnictwo: Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk
bajki
Agacha

W tej książce spotkasz tajemniczych bohaterów: dziewczynkę, która odwiedza krainę czarów, kurę, która znosi złote jajka i kota, który nosi buty... Z nieba zaś pada deszcz gwiazd! Jednym słowem, w tych "Baśniach pełnych czarów" jest wszystko, co tylko możesz sobie wyobrazić. W książce znalazły się 34 bajeczki - każda pięknie ilustrowana. Książka ukazała się w serii "Złote bajki".

źródło opisu: empik.com

źródło okładki: empik.com

Agacha | 2016-06-28
Przeczytana: 27 czerwca 2016

Córka zachwycona książką. Zwłaszcza śliczna okładka, złote kartki i kolorowe ilustracje robiły wrażenie. Bajki, choć przeważnie znane, jednak odkrywane na nowo. Dodatkowo każda bajka przed stroną tytułową miała stronę z kilkoma małymi obrazkami, które można było znaleźć w opowiadaniu. Znakomita zabawa. Polecam.

Karolina | 2017-08-17
Agatka | 2017-02-21