Golden Time 2

Tłumaczenie: Sara Manasterska
Cykl: Golden Time (tom 2)
Wydawnictwo: Studio JG
ゴールデンタイム
manga, komedia szkolna, romans, shounen
komiksy
Dejikos

Banri i Kaga cudem uciekli z rąk zwariowanej sekty! W czasie długiej wędrówki przez las, chłopak zdążył się zorientować, że jego towarzyszka nie jest nawet w połowie tak zwariowana, na jaką pozuje. Czy po szczerej rozmowie Kaga przestanie się bawić w prześladowcę? Cóż, na początku tak właśnie się wydawało... do czasu, gdy na horyzoncie nie pojawiła się Chinami Oka - urocza studentka, którą wyraźnie zauroczył się Yana. Katastrofa wisi w powietrzu! Jednocześnie Banri i Kaga postanawiają dołączyć do nowego klubu, który zrzesza miłośników japońskich świąt. Czy okaże się to strzałem w dziesiątkę, czy raczej początkiem następnych kłopotów? Nie przegapcie kolejnego tomu!

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!