The Snake Pit

Penguin Random House
1946-01-01
1946-01-01
szpital psychiatryczny

Szczęśliwi ci, którzy nie rozumieją, jak bardzo są szaleni... Dramat kobiety przebywającej w szpitalu psychiatrycznym. Potafi przypomnieć sobie tylko fragmenty z przeszłości, jest pogrążona w obłędzie, spisuje swoją historię w przebłyskach świadomości. A są one bolesne, bo zdaje sobie wtedy sprawę ze swojego stanu. Czy jest z nią aż tak źle jak z jej współtowarzyszkami? Wie jedno: kocha swojego męża. I będzie walczyć o wolność

Dodaj cytat z książki The Snake Pit