Assassination Classroom: Assassination Time

Tłumaczenie: Tetsuichiro Miyaki
Cykl: Klasa skrytobójców (tom 1)
Wydawnictwo: Viz Media
暗殺教室 (Ansatsu Kyoushitsu)
komiksy
angielski
QueenOfDarkness

Meet the would-be assassins of class 3-E: Sugino, who let his grades slip and got kicked off the baseball team. Karma, who’s doing well in his classes but keeps getting suspended for fighting. And Okuda, who lacks both academic and social skills, yet excels at one subject: chemistry. Who has the best chance of winning that reward? Will the deed be accomplished through pity, brute force or poison...? And what chance does their teacher have of repairing his students’ tattered self-esteem?

źródło opisu: https://www.viz.com/

źródło okładki: https://www.viz.com/

Paulina | 2018-03-15
Przeczytana: 15 marca 2018

„Klasa Skrytobójców” to nowa propozycja od Wydawnictwa J.P.Fantastica. W kwietniu ukaże się dopiero trzeci tomik, więc tak naprawdę to początki tego tytułu, na naszym rynku wydawniczym. Co prawda, słyszałam, że anime jest kiepskie, a sama manga zbiera dość słabe lub bardzo mieszane opinie, postanowiłam zaryzykować i na własnej skórze przekonać się, czy mi się spodoba. Nie wiem dlaczego, ale ta prosta, żółta okładka z uśmiechem i oczami, spodobała mi się. Wręcz, zapraszała mnie do zapoznania się z tytułem… a wiadomo, to już połowa sukcesu, reszta zależy tylko od wnętrza. Czy ta historia mnie kupiła?

Każda szkoła ma swoje dziwactwa i zwyczaje. Każda klasa może zostać tą najgorszą. Nic nadzwyczajnego. W Gimnazjum Kunngigaoka owiana złą sławą klasa trzecia E to nie tylko zbieranina najsłabszych uczniów ta grupa, to Klasa Skrytobójców!
Gdy zaczyna się lekcja, rozbrzmiewa komenda – każdy zaczyna strzelać… podczas lekcji i przerw, każdy próbuje swoich sił, by zabić swój cel, a jest nim...

bastek497 | 2018-11-14
Na półkach: Manga, Przeczytane, Posiadam

Super manga, czyta się strasznie szybko, humor i kreska świetne! Zachęciła mnie do przeczytania całego cyklu

alexa970 | 2017-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2017

Świetna manga, przepełniona humorem, historia wciąga i trzyma w lekkim napięciu. Nie mogę się doczekać dalszego rozwoju tej historii.

książek: 1907
Regalia | 2018-01-02

Jakby to powiedzieć - zabójcy na wesoło? Trudno mi uwierzyć, że losy naszej Ziemi spoczywają w rękach kilkunastu młokosów, którzy nota bene uczą się pod okiem swojego potencjalnego celu do likwidacji.

Sirix | 2018-09-12
Natalia | 2018-07-30