To, co NAJWAŻNIEJSZE

Wydawnictwo: Paganini
Wiara, Bóg, Jezus, relacje
religia
Dominik

ekolekcje "To, co NAJWAŻNIEJSZE" zostały wygłoszone w 2015 roku w Paulińskim Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin. Książka ta zawiera treści wygłoszone podczas rekolekcji, poszerzone o późniejsze refleksje, bo jak twierdzi Autor "rekolekcje nigdy się nie kończą w sumieniu tego, kto je sumiennie głosi". "To, co jest NAJWAŻNIEJSZE, jest niewidoczne dla oczu. To, co jest...

"To, co jest NAJWAŻNIEJSZE, jest niewidoczne dla oczu. To, co jest najważniejsze, jest między Tobą a Bogiem i nikt tego nie powinien widzieć. To nie jest przeznaczone dla ludzkich oczu. Należne jest tylko oku Bożemu. W oku Bożym, którego nie widzisz, możesz stworzyć z Bogiem najprawdziwszą więź. To, jest najważniejsze dla Ciebie ­ żebyś wreszcie zobaczył, że Bóg cię widzi, że Bóg cię słyszy, że JESTEŚ przed Nim. Jesteś i będziesz istnieć."

o. Augustyn Pelanowski (fragment książki)

źródło opisu: www.paganini.com.pl

źródło okładki: www.paganini.com.pl

Dortek | 2018-10-12
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 10 października 2018

Ciągła walka o pierwsze, najważniejsze miejsce doprowadza nas do strachu że możemy utracić to co osiągnęliśmy. Wszystko kiedyś się skończy. I co wtedy? Pozostaje tylko On- oto przesłanie tej książki.
“Powierz Panu swoja drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał” (Ps 37.5)