Naira

Są tu wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby wynieść jak najwięcej z pobytu za granicą * Zabytki starożytności: Koloseum, Panteon, Forum Romanum, Domus Aurea, Zamek św. Anioła * Wspaniałe muzea: Galeria Borghese, Villa Giulia, Museo Nazionale Romano, Muzea Watykańskie, Galeria Doria Pamphili * Słynne kościoły: Bazylika św. Piotra, Santa Maria Maggiore, Kaplica Sykstyńska, Kościół św....

* Słynne kościoły: Bazylika św. Piotra, Santa Maria Maggiore, Kaplica Sykstyńska, Kościół św. Jana na Lateranie, San Clemente
* Rozrywki: koncerty muzyki klasycznej w Accademia Nazionale di Santa Cecilia, spektakle operowe w Teatro dell'Opera, koncerty jazzowe w klubie Alexanderplatz
* Zakupy: antyki, ceramika, markowa odzież, wyroby ze skóry

źródło opisu: Berlitz, 2003

źródło okładki: Zdjęcie autorskie