My Little Pony. Applejack i pamiętna pomyłka

Seria: My Little Pony
Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Tym razem na farmie Sweet Apple jest tyle pracy, że Applejack postanawia poprosić swoje przyjaciółki o pomoc. Jednak pomimo szczerych chęci kucyki nie zawsze potrafią sprostać oczekiwaniom farmerki. Zirytowana Applejack w tajemnicy zaczyna opisywać wszystko w dzienniku, aby dać ujście swoim emocjom. Przeczytaj pouczającą historię o tym, co się wydarzy, gdy zeszyt z zapiskami farmerki trafi w...

Przeczytaj pouczającą historię o tym, co się wydarzy, gdy zeszyt z zapiskami farmerki trafi w niepowołane kopytka. Na końcu książki znajdziesz superdodatek – fantastyczne zadania przygotowane dla ciebie przez Applejack!

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!