My Little Pony. Rainbow Dash i wyzwanie Dzielnej Do

Seria: My Little Pony
Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Rainbow Dash uwielbia nowe wyzwania i właśnie nadarza się okazja, aby podjąć kolejne z nich! Ponieważ wszyscy w Ponyville nagle zostali fanami książek o przygodach Dzielnej Do, Rainbow Dash nie może dopuścić, by ktokolwiek zapomniał, że to ona jest największą fanką nieustraszonej poszukiwaczki przygód. Przeczytaj fascynującą opowieść o szalonych wyzwaniach podjętych przez Rainbow Dash. Na...

Przeczytaj fascynującą opowieść o szalonych wyzwaniach podjętych przez Rainbow Dash. Na końcu książki znajdziesz superdodatek – odlotowe zadania przygotowane dla ciebie przez Rainbow Dash!

Aga_love_books | 2018-04-04
Na półkach: Mojej Zuzulki, Przeczytane
Przeczytana: 04 kwietnia 2018

Jesteśmy zgodne z córeczką do opinii na temat tej książeczki 😁. Bardzo fajnie napisana, czyta się szybciutko a dodatkowym atutem jest to, że na ostatnich stronach dziecko może sobie rozwiązywać różne zadania :) Na pewno przeczytamy kolejne części. Polecam serdecznie zwłaszcza tym, którzy mają w domu ulubieńców My Little Pony :)

Jade | 2016-06-29
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 29 czerwca 2016

Historia całkiem przeciętna. Na końcu znajduje się niespodzianka od RD, czyli różne zadania. Dziewczynki w wieku 7-10 lat powinny być zadowolone :)

Barbara | 2017-10-13
Przeczytana: 14 listopada 2017