My Little Pony. Pinkie Pie i szalone skałkoparty

Seria: My Little Pony
Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Pinkie Pie zna jeden sposób na wybawienie rodzinnej farmy kamieni z kłopotów – szaloną imprezkę, która przywróci gospodarstwu należyty rozgłos! Jednak poważni rodzice Pinkie Pie oraz jej mniej zabawowe siostry nie są do tego pomysłu przekonani, a właściwie… stanowczo mu się sprzeciwiają. Przeczytaj wzruszającą historię o tym, jak Pinkie Pie będzie chciała sprostać wymaganiom swoich poważnych...

Przeczytaj wzruszającą historię o tym, jak Pinkie Pie będzie chciała sprostać wymaganiom swoich poważnych rodziców. Na końcu książki znajdziesz superdodatek – rozbrykane zadania przygotowane dla ciebie przez Pinkie Pie!

MamaNaPetardzie | 2017-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2017

Moja fanka kucyków szczęśliwa :)

Pyglik | 2018-10-07
Przeczytana: 17 listopada 2018