System rynkowy. Podstawy mikro- i makroekonomii. Wydanie zmienione i uzupełnione

Wydawnictwo: Key Text
biznes, finanse

Podręcznik System rynkowy. Podstawy mikroi makroekonomii jest szóstym wydaniem, zmienionym i zaktualizowanym. Treść podręcznika odpowiada realizowanemu programowi nauczania ekonomii na wyższych uczelniach ekonomicznych. Oprócz kursu podstawowego z mikroi makroekonomii zawiera on rozwinięty wykład z makroekonomii na kursie wyższym. Dużą jego zaletą jest zwięzłość oraz dostosowanie do możliwości percepcyjnych nawet nie przygotowanego teoretycznie Czytelnika. W celu zbliżenia wykładu ekonomii do realiów współczesnego świata trzy rozdziały poświęcone są aktualnym przemianom instytucjonalnym.

mia | 2013-11-04
Jonana | 2013-10-15