Ktoś wyjątkowy

Cykl: Trylogia Barringtonów (tom 2) | Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Single Man Meets Single Mom
romans

Ian Shaffer, menedżer hollywoodzkich gwiazd i zdeklarowany singiel, znany jest z licznych romansów ze znanymi kobietami. Na planie filmowym poznaje Cassie i traci dla niej głowę. Ta samotna matka, ciągle zapracowana i na dodatek niezbyt szczupła, wydaje mu się o wiele bardziej pociągająca niż sztuczne piękności, z którymi miał dotąd do czynienia…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

Justyna | 2019-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2019

Przyjemny romans. Cassie samotna matka z dzieckiem córeczką Emily pracuje na rodzinnym ranczu. Bierze udział w wyścigach konnych. nie myśli o poznaniu nowego mężczyzny. Podczas kręcenia filmu o życiu jej rodziców poznaje Iana bogatego agenta filmowego. Wraca także jej były mąż Derek.Historia jest przyjemna i relaksuje.Polecam.

Priada | 2017-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2017

NIE! NIE! NIE! Przeczytałam pierwsze dwa rozdziały i basta. Beznadziejna książka. Nie polecam.