Inteligencja emocjonalna i jej wpływ na sukces w sprzedaży

Wydawnictwo: ICAN Institute
7 (6 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse
ToRn

Inteligencja emocjonalna odgrywa kluczową rolę na każdym etapie procesu sprzedażowego. Z tej książki dowiesz się, jak wykorzystać w pełni jej potencjał i zostać asem sprzedaży! W swej przełomowej książce Colleen Stanley wyjaśnia, jak wczuć się w sytuację potencjalnych klientów, przedstawiać optymalne rozwiązania ich problemów, a przede wszystkim – jak zachowywać asertywność i zimną krew w...

W swej przełomowej książce Colleen Stanley wyjaśnia, jak wczuć się w sytuację potencjalnych klientów, przedstawiać optymalne rozwiązania ich problemów, a przede wszystkim – jak zachowywać asertywność i zimną krew w trudnych momentach.

źródło opisu: http://smp.ican.pl/pobierz-bezplatny-fragment-ksiazki/

źródło okładki: http://smp.ican.pl/pobierz-bezplatny-fragment-ksiazki/

Konrad Golański | 2017-11-01
Przeczytana: sierpień 2016

Byłem mile zaskoczony, kiedy okazało się, że nie jest to kolejna pozycja z serii poradnikowej, która ma służyć 'paterniarzom'. Pozycja warta uwagi nie tylko dla kadry sprzedawców samej w sobie. Nastraja optymizmem i przywraca wiarę w ludzi (klientów).

mfratczak | 2017-09-09

Przebrnąłem. Subiektywnie, wg mnie, nic odkrywczego. jak jesteś managerem sprzedaży - zacznij od ostatniego rozdziału ;-)

Krzysztof | 2016-05-10
Przeczytana: 01 lutego 2016

Solidna pozycja zarówno dla początkujących jak i doświadczonych sprzedawców. Tym pierwszym przedstawia podstawy pewnej koncepcji sprzedaży i może inspirować, tym drugim systematyzuje wiedzę.