UZALEŻNIONA Pierwsza Część

Wydawnictwo: Ridero
UZALEŻNIONA Pierwsza Część
poezja
aniela

UZALEŻNIONA Pierwsza Część To zbiór wierszy napisany w latach 2010 — 2012. Tom zawiera 40 utworów o tematyce wyznań i refleksji. Wydanie zostało wzbogacone o autorskie rysunki i złote myśli. To wiersze, które mówią o mnie albo są bardzo ważne dla mnie, z którymi mogłabym się identyfikować. Każdy z nich jest innym kawałkiem mojego serca. Są to utwory głęboko przemyślane albo takie, które mają jakieś przesłanie. Mówią o miłości, samotności a przede wszystkim o życiu. Agata Duma ur. 23.07.1994 w Radomiu. Poetka młodego pokolenia. Od najmłodszych lat interesowałam się malarstwem. Wiersze zaczęłam pisać w wieku 13 lat. Moim ulubionym poetą jest Aleksander Błok. Publikacje: — Uzależniona 1 (Warszawa 2014) — Uzależniona Edycja Specjalna (Kraków 2015) Publikacje: Uzależniona 1 (Warszawa 2014) Uzależniona — Edycja Specjalna (Kraków 2015) Antologie: Onoma (Radom 2015) Prosta Piosenka O Nadziei (Radom 2016)

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/uzaleniona_pierwsza_czesc/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!