Zosia z ulicy Kociej. W podróży

Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. W podróży Agnieszka Tyszka
Okładka książki Zosia z ulicy Kociej. W podróży
Agnieszka Tyszka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Zosia z ulicy Kociej (tom 8) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Zosia z ulicy Kociej (tom 8)
Nasza Księgarnia
2016-01-01
2016-01-01
literatura polska Agata Raczyńska

Okładka książki Opowiem ci, mamo, co robią pająki Marcin Brykczyński, Daniel de Latour
Opowiem ci, ma... Marcin Brykczyński,...
Okładka książki Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach Paweł Beręsewicz, Wojciech Cesarz, Barbara Kosmowska, Andrzej Maleszka, Katarzyna Ryrych, Katarzyna Terechowicz
Gorzka czekola... Paweł Beręsewicz,&n...
Okładka książki Opowiem ci, mamo, co robią narzędzia Izabela Mikrut, Daniel de Latour
Opowiem ci, ma... Izabela Mikrut, Dan...
Okładka książki Opowiem ci, mamo, skąd się bierze miód Katarzyna Bajerowicz, Marcin Brykczyński
Opowiem ci, ma... Katarzyna Bajerowic...
Okładka książki Jadwiga kontra Jagiełło Grażyna Bąkiewicz, Artur Nowicki
Jadwiga kontra... Grażyna Bąkiewicz,&...

To najlepsza czesc tej serii!!!

To najlepsza czesc tej serii!!!

Ósma z serii książek o rezolutniej Zosi, która mieszak przy ulicy Kociej 5 i uwielbia przesiadywać na swoim ulubionym drzewie w ogrodzie. Tym razem Zosia zabiera nas w podróż! I to nie byle jaką, bo aż do Grecji! Jak już sami wiecie przygodom nie będzie końca! Z wesołą rodziną Wierzbowskich nie będziecie się nudzić. To przezabawna historia, która daje wiele radości i uśmiechu w trakcie czytania.

Ósma już książka o przygodach Zosi. Jak zwykle nie brakuje humoru i zabawnych tekstów. Zosia to bohaterka, która na pewno przypadła do gustu wielu młodym czytelnikom. Ciekawa i na pewno zachęci do sięgnięcia po następne książki z serii! Polecam gorąco!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

Ciekawa , fajne ilustracje i dużo humoru . Bardzo polecam!

To już 8 część przygód Zosi. Zbliżają się wakacje i zgodnie z tym co podpowiada nam tytuł, czeka nas podróż. I to nie byle jaka. W planach… prawdziwa słoneczna Grecja. A jakie przygody na nich czekają o tym dowiecie się po przeczytaniu tej pełnej ciepła opowiastki.

Jedna z moich ulubionych pozycji z całej serii, tym razem Zosia zabiera nas ze sobą na wakacje. Kolejna wspaniała opowieść która nie pozwoli nam się nudzić przez nawet jedną sekundę. Wspaniałe ilustrację i duża dawka humoru!! Polecam z całego serca !!! Pozdrawiam

Kolejne perypetie Zosi i jej bliskich. Tym razem rodzina z Kociej 5 rusza na wakacje. Jakie przygody ich czekają? :)

Historia pełna jest zaskakujących przygód. Książka napisana w sposób, który nie pozwala czytelnikowi oderwać się na dłużej.

Cudowna pozycja, której nie może zabraknąć na półkach waszych dzieci.

Cudowna pozycja, której nie może zabraknąć na półkach waszych dzieci.

Zosia wyrusza w podróż a ja mówię wam, że warto ruszyć wraz z nią. Będzie jak zwykle przezabawnie!

• Agnieszka Tyszka
  • Zosia z ulicy Kociej