Niemiecka gramatyka obrazkowa

Wydawnictwo: LektorKlett
orchideaidea

Bez znajomości gramatyki trudno jest mówić i pisać w języku obcym, jednak podręczniki, w których dominuje tekst, nie pomagają ci skutecznie w nauce. Dlaczego? Bo podobnie, jak większość ludzi, jesteś wzrokowcem. Gramatyka obrazkowa to pierwsze na rynku wydawniczym rozwiązanie dla ciebie. Reguły gramatyczne zostały tu zwizualizowane: warstwa graficzna to nie ozdobnik, lecz istotna część metody nauki. Dzięki ciekawym rysunkom i fotografiom oraz przejrzystym schematom przyswoisz sobie wiedzę bez czytania długich tekstów. Stymulujące kojarzenie rysunki i fotografie oraz wspomagające zapamiętywanie kształty i kolory, pomagają mózgowi przyjmować zawarte w objaśnieniach treści. Gramatyka obrazkowa wykorzystuje tę zasadę i tak przedstawia reguły, by były przejrzyste i bardziej zrozumiałe.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

anevita | 2017-03-13
Przeczytana: 13 marca 2017

Ciekawa książka ,metoda obrazkowa do mnie jak najbardziej przemawia,mam z tej serii również słownik obrazkowy.
Wydaje mi się jednak , że to gramatyka bardziej dla poziomu podstawowego. .

orchideaidea | 2016-03-20
Przeczytana: 20 marca 2016

Ta książka to genialne rozwiązanie dla osób, które zaczynają albo też chcą utrwalić naukę języka niemieckiego. Pozycja zawiera bogatą szatę graficzną, dzięki czemu pobudza wyobraznię i pomaga w obrazowy sposób lepiej zrozumieć i przyswoić sobie najważniejsze zagadnienia gramatyczne języka niemieckiego.
Kolory i odpowidnio dobrane zdjęcia sprawiają, że nauka języka nie musi być nudna, a sama gramatyka nie wydaje się wcale skomplikowana.

Polecam!:)