Powrót Daleków

Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
8320326885
AmolSpirit

Tajemniczy superman, który potrafi zachowywać się i wyglądać zupełnie zwyczajnie, oraz całkiem zwyczajny pies posiadający niezwykłe umiejętności. Łączy ich bezdomność i status wędrowca. Spotykają się i zaprzyjaźniają. Tymczasem dwóch chłopców żyje wspomnieniami o wizycie Daleków, przybyszów z Kosmosu. Wierzą w ich powrót. I oto drogi bohaterów magicznie się przecinają. Okazuje się, że superman (Otello Nijakiewicz), to po prostu inteligentny robot mający przygotować powrót Daleków. Pies — przeciwnie: jest realny i demoniczny. Od tego momentu akcja zaczyna nabierać prawdziwego rozpędu.

źródło opisu: www.literatura.net.pl

źródło okładki: w.bibliotece.pl

Kriski | 2017-05-20

Moja pierwsza samodzielnie od deski do deski przeczytana książka.