Beki, smarki, pierdy, czyli co się dzieje w moim ciele

Wydawnictwo: Muza

Ile smarków połykamy w ciągu roku? Ile bąków puszczamy w życiu? Czy niektórzy ludzie naprawdę płuczą usta sikami? Tematy paskudne, ale… jakie interesujące! A przecież dzieci powinny wiedzieć wszystko o swoim ciele, nie tylko dlaczego trzeba myć zęby. "Beki, smarki, pierdy" to znakomita książka interaktywna, która w zabawny i ciekawy sposób mówi o sikach, kupie, krwi, ślinie, bąkach,...

Ile smarków połykamy w ciągu roku?
Ile bąków puszczamy w życiu?
Czy niektórzy ludzie naprawdę płuczą usta sikami?

"Beki, smarki, pierdy" to znakomita książka interaktywna, która w zabawny i ciekawy sposób mówi o sikach, kupie, krwi, ślinie, bąkach, wymiotach i innych paskudztwach. W środku znajdziecie modele 3D, klapki, wysuwane elementy – na każdej planszy są bajery, które kryją prawdziwą wiedzę.

źródło opisu: http://www.empik.com

źródło okładki: http://www.empik.com

Maarcelina | 2019-02-01

Beki smarki pierdy czyli co się dzieje w moim ciele. Interaktywna książka o tym o co wstydzisz się zapytać. Ile smarków połykamy w ciągu roku. Czy wstęp zachęca do przeczytania tej książki?! To w jaki sposób jest ona napisana jest nie tylko zbawne dla dziecka ale i dla nas. Uzupelnieniem tekstu sa zabawne rysunki. Dodatkowo modele 3D otwierane okienka. Zabawna ciekawostka mistrzem w puszczanie bąków jest termit.

Madzik | 2016-04-25

Rewelacja! W zupełnie zwykły sposób książka opisuje rzeczy powszechnie uznane za brzydkie i niesmaczne. Zabawna, mądra, wartościowa pozycja o bekaniu, smarkaniu i wydalaniu. Moi chłopcy uwielbiają!

Misia-i-Tosia | 2016-03-08

Kiedy ta książka wpadła w ręce dziewczyn śmiechom nie było końca bo jak wiadomo to co się dzieje w naszym ciele i się o tym nie mówi śmieszy najbardziej. Podejrzewam, że różnie dzieci w różnym wieku zareagują na książkę moje są jeszcze w wieku, że większość rzeczy je bawi.

Beki, smarki pierdy to książka, która w zabawny sposób przekazuje jakże ważne informacje ( no dobra nie tylko te ważne ale i te mniej też) tak by dzieci je zrozumiały. Na 16 kartkach dowiemy się wszystkiego o smarkach w nosie, wymiotach czy pocie i ślinie. Nie zabraknie tu również informacji o wymiotach ba nawet jest poradnik ilustrowany jak wymiotować :), dowiemy się sporo rzeczy o kupie między innymi z czego się składa czy ile wynosi rekordowa kupa :P. Dzieci dowiedzą się czemu nie wolno odrywać strupów i jak one powstają. Na sam koniec dowiemy si wszystkiego o sikach co zawierają, o czym świadczy ich kolor.

Wszystko to przedstawiono w ciekawy sposób bo fakty umieszczono pod klapkami, w formie małych...