MUSICK Magazine nr 13/2015 (4)

Wydawnictwo: Magdalena Dorosińska
20849664
czasopisma
Dawid J

Poddaliśmy liftingowi wygląd pisma, a przy okazji zmiany makiety redakcyjnej wprowadziliśmy kilka nowości w samym magazynie. vaderOto, co przygotowaliśmy w 13 już numerze Musick Magazine: nie mamy wątpliwości, że Vader jest tylko jeden, więc w środku najnowszego numeru publikujemy bardzo długi (7 stronicowy, okraszony świetnymi zdjęciami) wywiad z Peterem. Z jedynego wywiadu jakiego udzielili...

vaderOto, co przygotowaliśmy w 13 już numerze Musick Magazine: nie mamy wątpliwości, że Vader jest tylko jeden, więc w środku najnowszego numeru publikujemy bardzo długi (7 stronicowy, okraszony świetnymi zdjęciami) wywiad z Peterem. Z jedynego wywiadu jakiego udzielili muzycy enigmatycznej Batushki po premierze debiutanckiego krążka, dowiecie się m.in., że muzyka nie musi być kultowa. Chris z Autopsy zaprasza na rozrywkę w kostnicy, a muzycy Secrets of the Moon przekonują, że muzyka musi płynać. A.Luun, potężne chłopisko stojące za Panopticon, to facet, który bardzo rzadko udziela wywiadów – dla nas zrobił wyjątek. Charyzmatyczny Abbath wylewnie opowiedział nam o swoim życiu po Immortal, a Anthrax zabiera nas w stany bliskie opętania. Z niezmordowanym Lee Dorianem gadamy o złodziejach krucyfiksów czyli With The Dead. Co jeszcze znalazło się w najnowszym numerze? Obszernie podsumowujemy 2015 rok w metalu, znajdziecie Opowieść o Zemście, czyli autorach jednej z najbardziej ekstremalnych płyt ostatnich lat czyli kanadyjskim Revenge, drukujemy kolejne odcinki Na południe od nieba oraz Shit Happens. Ponadto rozmawiamy z: Baroness, Malokarpatan, Agoraphobic Nosebleed, Firespawn, Henry Rollins, Borknagar, The Spirit Cabinet, Gold, Horisont, Gentlemans Pistols, Belzebong, Lydia Laska. W Nowym polskim martwym metalu przeczytacie o: Sturmovik, Ritual Bloodshed, Epitome, X, Dira Mortis i Nuclear Holocaust. Całość uzupełnia masa recenzji oraz relacja z polskiego odcinka DeathCrusher Tour.

źródło opisu: www.musickmagazine.pl

• Córeczki
  • Lhotse'89. Ostatnia wyprawa Jerzego Kukuczki
  • Kaligula. Wyznania szaleńca
  • Charlie Hernández i Liga Cieni
  • Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Szczypta nadziei
Agnieszka Olejnik

Czarownica ze wzgórza
Stacey Halls

7,5 (2 ocen i opinii)
Emocje i nastrój. Jak je zrozumieć i kształtować
Daniel Jerzy Żyżniewski

Anna H. Niemczynow

Truciciel
Sharon Bolton

0 (0 ocen i opinii)
Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie
KAFIR , Łukasz Maziewski

Pozwól mi kochać
Ilona Gołębiewska

9 (5 ocen i opinii)
Burze w mózgu. Opowieści ze świata neurologii
Suzanne O'Sullivan

Michał Kubicz

Charlie Hernández i Liga Cieni
Ryan Calejo

8 (1 ocen i opinii)
Żyj pięknie Jak czerpać inspirację ze zmian, które przynosi los
Pema Chödrön

7 (2 ocen i opinii)
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!