Arkadiusz Milik : mistrz żonglerki

Okładka książki Arkadiusz Milik : mistrz żonglerki Marcin Rosłoń
Okładka książki Arkadiusz Milik : mistrz żonglerki
Marcin Rosłoń Wydawnictwo: Papilon Seria: Bohaterowie z boiska literatura dziecięca
literatura dziecięca
Bohaterowie z boiska
Papilon
2015-11-19
2015-11-19
piłka nożna reprezentacja Polski

Bohaterowie z Boiska: Milik

Dzięki współpracy z Grupą Wydawniczą Publicat, której częścią jest między innymi wydawnictwo Papilon, mam okazję zapoznać się z serią niezwykłych książeczek dla najmłodszych.

Wydawnictwo Papilon publikuje różnego rodzaju książki dla dzieci do 12 roku życia. Jedną z serii jest, ta piłkarska, o zawodnikach reprezentacji Polski.

Seria "Bohaterowie z boiska" przybliża młodym czytelnikom piłkarzy aktualnej drużyny reprezentacji narodowej oraz jej legendy. Seria ta jest oficjalnym produktem licencyjnym PZPN.

"Arkadiusz Milik. Mistrz żonglerki" jest napisana prostym i zrozumiałym językiem oraz zabawnymi obrazkami rysowanymi, do których dołączane są twarze piłkarza. Czytając książkę poznamy początki kariery Arka, pierwsze treningi i chrzest, jaki musiał przejść przed oficjalnym dołączeniem do drużyny.

Tytuł: PZPN. Bohaterowie z boiska. Arkadiusz Milik. Mistrz żonglerki
Data premiery: 18.11.2015
Wymiary: 195 x 125 mm

Bohaterowie z Boiska: Milik

Seria...

"Nic nie odkładaj na potem"

Książeczka dla dzieci o przygodach młodego piłkarza.

"Nic nie odkładaj na potem"

Książeczka dla dzieci o przygodach młodego piłkarza.

• Seryjne
  • Z biblioteczki Syna
  • 2015
  • Bohaterowie z boiska
  • Mam sobie (ale jeszcze nie czytałam)

Dodaj cytat z książki Arkadiusz Milik : mistrz żonglerki