Czarne czy Białe - Osoby

Seria: Czarne czy Białe
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Magda

Seria kartonowych książeczek „Czarne czy białe“ przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6. miesiąca życia. Użycie kontrastowych czarno-białych barw z niewielkim dodatkiem innego jaskrawego koloru nie tylko ułatwia niemowlęciu widzenie, ale przyzwyczaja niedoskonałe jeszcze oko oraz mózg do koncentracji na detalu. Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana...

Obrazki zostały uzupełnione wyraźnymi podpisami, aby zgodnie z metodą Domana wprowadzać dziecko w świat liter, nazw i w przyszłości łatwiej uczyć czytać.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/product/134624-czarne-czy-biale-osoby

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/product/134624-czarne-czy-biale-osoby

prz_ | 2016-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2016

Czasem z ciekawości przeglądam w księgarni czy supermarkecie książeczki dla dzieci. Tutaj okładka była ciekawa, ale treść... No nie wiem, nawet niemowlakowi bym czegoś takiego nie kupił. Naciągane 3/10.