OnoMaTo czyli zabawa dźwiękami. Ptaki dzikie

Joanna Babula Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk Seria: OnoMaTo interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Firma Księgarska Olesiejuk
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
OnoMaTo

W owej książeczce znajdziemy pięć rysunków ptaszków. Każdy ptaszek jest podpisany, obok niego znajdziemy napisany fonetycznie dźwięk jaki wydaje.

“Ptaki dzikie” z serii OnoMaTo to sympatyczna książeczka, choć przyznam, że jak dla mnie dość uboga. Niemniej polecam książeczki z owej serii ale w liczbie...

Zawiera 5 zestawów onomatopei z symbolicznym obrazkiem: wrona (kraa kraa), gołąb (gruchu gruchu), sowa (huu huu), wróbel (ćwir ćwir), kukułka (kuu kuu)

• Dzieci
  • Książki Franka