Niemieckie siły zbrojne 1939-1945. Wojska pancerne

Wydawnictwo: Bellona
Bedouin

Ordre de Bataille niemieckich wojsk lądowych w II wojnie światowej z uwzględnieniem każdej dywizji od momentu jej stworzenia do zniszczenia. Autor, tak dalece, jak było to możliwe, wymienił wszystkich dowódców dywizji i okresy, w jakich nimi dowodzili. Odnotował również ich promocje, ranienia i śmierć w trakcie służby. W tym tomie przedstawione są dywizje pancerne, grenadierów pancernych i...

W tym tomie przedstawione są dywizje pancerne, grenadierów pancernych i Waffen SS

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!