Atlas anatomii

Wydawnictwo: SBM
Atlas anatomii
zdrowie, medycyna
niqqa

Atlas jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych tym, jak działa ludzkie ciało, w tym studentów medycyny i kierunków pokrewnych. W publikacji wyczerpująco omówiono budowę i funkcjonowanie wszystkich elementów anatomii ludzkiego ciała. Każdy dział został zilustrowany bardzo szczegółowymi rysunkami, przedstawiającymi zarówno wszystkie części organizmu człowieka, jak poszczególne narządy i układy, ale również procesy, jakie w nim zachodzą.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-sbm.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-sbm.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!