Origami. Zabawa dla każdego

Wydawnictwo: AWM
hobby
LubimyCzytać

Prezentujemy 57 modeli orgiami: klasycznych i współczesnych, o różnym stopniu trudności.Szczegółowo: krok po kroku, zagięcie po zagięciu opisujemy wykonanie każdego modelu i prezentujemy jego zdjęcie.Autorka prowadzi nas lekko i z humorem przez labirynt poleceń: zagnij, rozprostuj, odwróć, przetnij, dmuchnij… Orgiami to szkoła cierpliwości i sztuka radości. A w czym tkwi owa prawdziwa radość składania? W okrzyku: ALE CUDO! gdy wykonasz już ostatnie zagięcie!

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!