Varsovie avant et aujourd'hui

LubimyCzytać

Wersja francuska.Warszawa początku XX wieku architekturą i „klimatem” zachwycała całą Europę, zyskując miano „Paryża Północy”.W albumiku prezentujemy bogatą kolekcję pocztówek z ok. 1900 r., które są zapisem wyglądu ówczesnego miasta oraz współczesne kolorowe fotografie, ilustrujące te same miejsca dziś.Publikacje wzbogaca kilka fotografii zburzonej w czasie II wojny światowej Warszawy.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!